Stomatologia

Praktyka stomatologiczna w Phoenix Medical Clinic to zespół dentystów ogólnych i specjalistów, którzy zapewniają szeroki wachlarz kompleksowych usług stomatologicznych, implantologicznych, chirurgicznych oraz ortodontycznych. Wierzymy w holistyczne podejście do stomatologii, dlatego posiadamy stomatologów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem obejmują szeroki wachlarz usług stomatologicznych.

Zakres wykonywanych usług to szeroko pojęta protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, extrakcje zębów, chirurgia oraz stomatologia dziecięca. Dzieci są zawsze mile widziane – niezależnie od wieku.

 

W Phoenix Medical Clinic dokładamy wszelkich starań, aby nasz gabinet był dla Państwa miejscem przyjaznym i komfortowym, a leczenie odbywało się w miłej i możliwie bezstresowej atmosferze. Państwa komfort i bezpieczeństwo to nasze priorytety.

 

Nowoczesny sprzęt i wyłącznie wysokiej klasy, sprawdzone materiały pozwalają skrócić czas wizyty, oraz znacząco wpływają na komfort pacjenta i wysoką jakość świadczonych usług.

Naszym głównym celem jest zadowolenie i uśmiech pacjenta, dlatego duży nacisk kładziemy na trwałość, jakość i efekt kosmetyczny wykonanych przez nas usług.

 

Poprzez indywidualne podejście do każdego pacjenta zawsze dążymy do osiągnięcia najlepszego wyniku leczenia. Nie koncentrujemy się wyłącznie na wyleczeniu danego zęba, ale chcemy również pokazać przyczynę choroby i podpowiedzieć jak jej unikać w przyszłości.

 

W naszym gabinecie zabiegi są bezbolesne. Dysponujemy skuteczne wysokiej jakości środkami znieczulającymi oraz staramy się, aby samo podawanie znieczulenia było w większości przypadków także całkowicie bezbolesne.

 

Klimatyzowane pomieszczenie, ciepły i zarazem nowoczesny wystrój sprawia, że nasz gabinet stomatologiczny jest miejscem przyjaznym i komfortowym. Nowoczesny sprzęt i wyłącznie wysokiej klasy, sprawdzone materiały, pozwalają skrócić czas wizyty oraz znacząco wpływają na wysoką jakość świadczonych usług.

Bezpieczeństwo pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego też dbamy, aby narzędzia i sprzęt stomatologiczny używane w naszym gabinecie były bezpieczne oraz odpowiadały najnowszym standardom oraz rygorystycznym procedurom dezynfekcji i sterylizacji.