dentysta w londynie

Stomatologia

Stomatolodzy i ortodonci w naszej londyńskiej klinice dbają o zdrowy i ładny uśmiech pacjentów od ponad 6 lat. Wszelkie zabiegi stomatologiczne wykonujemy przy pomocy nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu, dzięki czemu wizyty w gabinecie są możliwie krótkie i bezbolesne. Państwa komfort i bezpieczeństwo to nasze główne priorytety.

 

Klimatyzowane pomieszczenie, stonowany wystrój wnętrza sprawia, że nasz gabinet jest miejscem przyjaznym i komfortowym. Dbamy, aby sprzęt stomatologiczny używany podczas zabiegów były bezpieczny i odpowiadał najnowszym standardom oraz rygorystycznym procedurom dezynfekcji i sterylizacji.

 

 

Oferujemy kompleksowe usługi stomatologiczne w atrakcyjnych cenach.

 

 

Od szeroko pojętej stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki, ortodoncji i ekstrakcji zębów, na chirurgi stomatologicznej i implantologii skończywszy. Dzieci niezależnie od wieku są zawsze mile widziane.

 

Zatrudniamy najlepszych polskich stomatologów, dzięki czemu zapewniamy najwyższą jakość usług rodakom w Londynie i okolicach. Dzięki położeniu w dogodnej północnej lokalizacji (łatwy dojazd z autostrady M1 lub M25) zapraszamy także pacjentów z okolic:

  • Luton
  • Hatfield
  • St Albans
  • Ailsbury
  • Stevenage
  • Bedford
  • Cambridge

zapewniamy także darmowy parking.

 

Indywidualne podejście do pacjenta pozwala nam na osiągnięcie najlepszego możliwego wyniku w leczeniu i co najważniejsze nie skupiamy się jedynie usunięciu problemu, ale wskazujemy również przyczynę choroby i doradzamy jak jej uniknąć w przyszłości.

 

Dysponujemy wysokiej jakości środkami znieczulającymi więc zabiegi są bezbolesne, a dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby samo podanie znieczulenia było w większości przypadków także całkowicie bezbolesne.

 

W celu umówienia wizyty prosimy o skorzystanie z zakładki kontakt w celu rejestracji. Rejestracja jest możliwa telefonicznie lub poprzez e-mail. Serdecznie zapraszamy

 

Lokalizacja gabinetu:

798A St Albans Road,

Watford, WD25 9FF

 

 

 

dentysta w londynie
dentysta w londynie